29 Eylül 2017 Cuma

Bulut Fabrikası

Üniversiteden mezun olduğumda bir hayalim vardı.

30. yaşıma bastığımda ilk öykü kitabımı çıkarmak ve o kitabın son noktasını İtalya'da koymak istiyordum.

Bisiklet ekseninde bir hayat sürdürmeye başladığımda ise başka bir hayalim daha oldu. Bu işi anavatanında, yol bisikletinin cennetinde; İtalya'da yapmak...

Bundan bir buçuk yıl önce cebimde ucu ucuna para, kafamda üç beş plan, iki bavul ve iki bisikletle
bu iki hayalin peşinden koşmak için Türkiye'den ayrıldım. Geride bir sürü eksik şey bıraktım ama gittiğim yerde tamamlamayı hedeflediklerim hepsine bedeldi.

Beni yakından tanıyanlar uzun vadeli kariyer hedefimin yazarlık olduğunu bilirler. Dijital pazarlama ise sadece bu hedefi gerçekleştirmek için üzerine eğildiğim bir alan. Hepsi bu. Pek çok yazar gibi benim de yazdıklarımı aslında hep başka şeylerle meşgulken yazmam gerekti ve bu yüzden ilk kitabımı hedeflediğim gibi 30. yaşımda değil 31. yaşındayken çıkarabildim.

Bana desteğini esirgemeyen, inanan, güvenen ve kitabımı basmaya değer bulan sevgili Kadir Aydemir ve Yitik Ülke Yayınları'na koskocaman bir teşekkür borçluyum.

Bulut Fabrikası, benim ilk kitabım, denemem, hayalim... Kitabı D&RPandora, Kitap Yurdu vb. sitelerde bulabilir veya kitapçılardan alabilirsiniz. Gittiğiniz kitapçıda yoksa, istetebilirsiniz.

Gelirini bisiklet sporunda profesyonel kariyer hedefleyen bir veya birden fazla gence yarışlarda bisiklet sponsorluğu sağlamak için kullanmak istediğim bu kitabı alırken bir tane kendinize bir tane de bisikletle pek de alakası olmayan bir yakınınıza almanızı rica ediyorum. Zira bu kitabın amacı, bisikleti unutmuş, hayatından atmış ya da onunla nasıl da güzel günler yaşayabileceğinden bi' haber kişilerin kitaplığına sızmaktır.

Basında Bulut Fabrikası

Milliyet Gazetesi: ''Bisiklet aşkını satırlara döktü''

NTV Radyo: ''Bir bisiklet hikayesi''

Sözcü Gazetesi Haber: ''Pedal artık edebiyatta da dönüyor'' 

Sözcü Gazetesi Röportaj: ''Gökhan Kutluer, Bulut Fabrikası’nın geliriyle yarış bisikleti hediye edecek''

Edebiyat Haber: ''Bisikletçi Gökhan Kutluer’den bisiklet kokulu öyküler: “Bulut Fabrikası”

JR Campaign: ''Bisikletli adamın hikayesi''

Gazete Kadıköy: ''İçinden iki teker geçen öyküler''

Milliyet Gazetesi: ''Bisikletiyle Sanat Galerisinde''

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder