22 Eylül 2016 Perşembe

Herschel Rain Camo Sırt Çantası

En iyi arkadaşınızla çıktığınız bir tatili hayal edin. Ya da en sevdiğiniz oyuncağınızla oynadığınız oyunları… 
Yola çıkmanın heyecanı içinizi kapladıysa ve daha şimdiden rotalarınızı belirlediyseniz, geriye sadece eksiksiz bir çanta hazırlamak kalıyor. Bunun için size her daim güven verecek dayanıklı bir çantaya ihtiyacınız var. Kanadalı Herschel firması, kişilerin kendini mümkün olduğunca özgün bir şekilde ifade etmesine olanak veren geniş ürün gamıyla piyasada kendine büyük yer bulmuş durumda. Kumaşı, onu diğerlerinden ayıran kayış tasarımı, iç kısımda kullandığı çizgili deseni, sağlam yapısı ve ürün fotoğraflarında verdiği mesajlarla kitleleri kendine aşık eden marka, ürettiği çok amaçlı sırt çantalarıyla farklı kullanım alanlarına hitap etmeyi başarıyor.
Söz konusu Rain Camo modeli ve farklı desenlerdeki muadilleri, yurt dışında bisikletini şehir içinde ulaşım amaçlı kullanan kişiler tarafından en sık tercih edilen modellerden biri haline gelmiş durumda. Geniş iç hacmi, elektronik cihazlarınızı koymanız için tasarlanan özel bölmesi ve onun hemen altında bulunan darbe emici yumuşak yüzeyi sayesinde cihazlarınızın çantanızı yere bırakırken zarar görme riski minimuma indirilmiş.
Bisikletinizi ulaşım amaçlı kullanıyor ve sırt çantalarından vazgeçemiyorsanız, geniş kayışlarının yarattığı pay sayesinde sırtınızı gereğinden fazla terletmeyecek Herschel modelleriyle işlevsellikten ödün vermeden şık bir şekilde şehrin ritmine ayak uydurabilirsiniz.
Gittiğiniz her yere sizi taşıyacak(!) olan çantanın içine ihtiyacınız olan her şeyi; hatta yeniden başlamak istediğiniz anlarda yepyeni bir hayatı bile içine sığdırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Çanta ise Herschel üstüne tanımam, eşime hediye olarak mid volume little america modelini aldım, kendimi bile kıskandım. Malzemesi, işlevselliği dandik spor markaların çok üstünde. hele ki logosu ayrı bir stil ile hazırlanmış .

    YanıtlaSil