10 Temmuz 2016 Pazar

KASK Protone Kask

Konu bisiklet olunca, ya bisikletin kendisinde ya da ilintili ürünlerde İtalyan markalarına denk gelmek kaçınılmaz oluyor. ”Fatto in Italia” ibaresini gördüğünde yüzüne gülümseme yerleşmeyen birini bulmaksa inanın çok zor.
KASK da bisiklet sektörü için ortaya en iyisini koymaya çalışan İtalyan firmalarından biri. Popülerliğini Team Sky ile AR-GE çalışmaları yürüterek bir üst seviyeye çıkaran marka, hemen her bütçeye hitap eden modelleriyle son yıllarda piyasada kendine büyük yer buldu. Birbirinden şık tasarlanan modeller arasında kolaylıkla ön plana çıkan KASK Protone modeli, aero kask kavramına yeni bir boyut kazandırmış durumda, zira üzerinde sayısı azımsanmayacak kadar hava kanalı bulunuyor. Neresinden baktığınıza bağlı olarak, Protone için tırmanış kaskı demek de mümkün, aero kask demek de… 
M bedeni tartıldığında 230 gram civarı gelen ağırlığı ile dikkat çeken Protone, kendi sınıfındaki kasklar arasında hafif denebilecek bir konumda bulunuyor ama hafiflik konusunda takıntılıysanız daha hafiflerini bulmanız da mümkün. Mühendislik harikası iç kısımda ter damlalarının emilmesini sağlayan sünger yüzey ve anti-bakteriyel yapıya yer verilmiş. Bu da size ihtiyacınız olan konfor ve hijyeni sağlıyor. Üstelik sökülebilen bu pedli iç yapının çok kirlendiğini düşünürseniz, düşük sıcaklıkta yıkayabiliyorsunuz. 
Protone, M ve L olmak üzere sadece iki bedende satışa sunulmuş olsa da, Octo Fit isimli ayar mekanizmasının geniş aralığı sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlıyor. 
Eco-Leather ismini verdikleri kayış, belki de şimdiye kadar kullandığım en rahat kayıştı. Yanaklarınıza veya çenenize herhangi bir baskı hissetmiyor, uzun saatlerden sonra bile herhangi bir kaşıma isteği duymuyorsunuz.
Kutusundan taşıma kılıfı ile çıkan ve sayısız renk seçeneği olan Protone, geniş hava kanalları ve şık görüntüsüyle size uzun yıllar hizmet edebilecek kalitede bir kask.
KASK markasının Türkiye distribütörü olan Accell Bisiklet aracılığıyla satıldığı mağazalara ve internet sitelerine ulaşabilirsiniz. Özellikle N11'de dönem dönem indirimlere denk gelmeniz mümkün.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder