3 Ocak 2014 Cuma

Specialized Airtool Mini Pompa

Siz de benim gibi forma cebinizde duran kalın veya uzun pompalardan rahatsız oluyorsanız, bu veya bunun gibi ebatları olan bir pompa edinmenizde fayda var. Sürüş esnasında cebinizde olduğunu bile unutuyorsunuz. Ebatları ve ağırlığı, onu yanınızda taşımanız için oldukça ideal bir pompa haline getiriyor.

Yanında, kadronuzdaki matara yuvasına monte edilmesini sağlayan aparatı ile birlikte satılan bu pompanın, neredeyse her yerinde alüminyum kullanılmış. Yani, plastik bir üründeki dayanıksızlık veya kalitesizlik bunda yok. Valf ağzını çelikten yapmışlar. Hava sızdırmasın diye bir önlem olarak düşünebilirsiniz. Pompanın kendi kendine açılıp kapanmaması için, kapalı konumdayken biraz çevirdiğinizde baş kısmıyla gövde kısmı birbirine kenetlenmiş oluyor. Böylece, taşırken yekpare bir halde oluyor. Baş kısmı gövdeden kaymıyor. İnce sibop için üretilen bu pompayı, siboba taktıktan sonra kilitlemenizi sağlayan mekanizması oldukça iyi çalışıyor. Biraz dikkat ederseniz, neredeyse hiç hava kaçırmadan lastiğinizi şişirebilirsiniz. 120 PSI / 8.3 bar seviyesine kadar şişirme yapabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri de mevcut olan bu pompanın beyaz olanını bir yıldan fazla süredir kullanıyorum. Aktif Pedal'dan almıştım. Henüz herhangi bir sorun yaşamadım. 80 gram olmasına rağmen, güven veren bir yapısı var. 16 cm uzunluğu olan bu sevimli pompa, verdiğiniz paraya değiyor diyebilirim.

2 yorum:

  1. nereden satın alabiliriz ?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. aktif pedal mağazalarında bulabilir, internet sitelerinden sipariş verebilirsiniz

      Sil